Škôlka SPEAK STAR je to najlepšie miesto, kam sme našu Karolínku mohli pred 3 rokmi zapísať. Krásne, nové a čisté moderné priestory sú veľmi dobre vybavené v každej jednej triede. Pani učiteľky sú príjemné, ochotné so skvelým prístupom k deťom aj rodičom. Vždy sa na ne môžem s dôverou obrátiť, poradiť sa, či informovať sa o tom, ako moja dcérka v škôlke napreduje. Karolínka hovorí plynule anglicky, je odvážna a sebavedomá v tomto jazyku komunikovať a je pyšná, že chodí do SPEAK STAR. Pani riaditeľka je oporný bod škôlky, vždy nesmierne ochotná a milá spolu s pani učiteľkami vymýšľa program a aktivity pre naše deti. Som vďačná za každý deň jeden, ktorý moja Karolínka v škôlke strávila a ešte strávi.

 

Zuzana Guzmická

Škôlka, do ktorej sa naša Teri každé ráno teší 🙂 Úžasný prístup a komunikácia. Sme nesmierne radi, že sme si vybrali SPEAK STAR.

Ana Bieliková

V škôlke výborne funguje systém vzdelávania, každý mesiac je venovaný určitej tematike. K tomu výborná angličtina, španielčina a už aj francúzština, kreatívny prístup v každom smere. V neposlednom rade perfektné starostlivé pani učiteľky. Môžem vrelo odporučiť 🙂

Viera Husáková

Miesto s pozitivnou energiou a skvelymi ludmi s vybornym pristupom k detom 🙂Keby sme sa rozhodovali znovu,tak urcite pre tuto skolku.

Zuzana Supinova

Uzasne pani učiteľky aj pani riaditelka???We love you❤️❤️

Adriana Pelit

Kreatívna a hravá MŠ, veľmi pozitívne naladené vedenie a učitelia, z prístupu je cítiť, že ich to baví a nerobia nič iné, len sa hrajú. Ale koľko sa Vaše deti pri tom naučia!

Zuzana Ocharovichová

Páči sa mi!!!!

Emilia Trulikova
Škôlka Speak Star bola pre našu rodinu úžasné miesto, kde mohol náš syn chodiť a chodil tam veľmi rád. Poskytovala mu rodinné ale aj kamarátske prostredie. Náš syn prišiel do škôlky ako utiahnutý chlapček a odchádzal ako sebavedomý predškolák. Najväčší význam pre nás bol nenútený ale naopak zábavný a účinný spôsob výuky anglického jazyka, čo bolo umocnené aj tým, že native speaker lektor s detičkami komunikoval ako ich veľký americký kamarát a tak deti ani nevedeli, že sa vlastne učia. Škôlku by som odporučila všetkým rodičom, ktorým záleží na pohode, výchove a jazykových zručnostiach svojho dieťaťa…
Geregová Monika

Náš Miško navštevuje škôlku SPEAK STAR II. rok a úprimne, nič lepšie sme si pre nášho Miška nemohli priať. Individuálny prístup, množstvo aktivít, a láska s akou tam Ivka, Marianka a v neposlednom rade Colin pracujú je na nezaplatenie. Nielenže nášho Miška vychovávajú, učia k samostatnosti, zodpovednosti ale ho aj ľúbia. Množstvo aktivít… divadelné predstavenia, kurzy lyžovania, korčuľovania, plávania nič z toho by v nijakej inej škôlke nedostal. A čo sa týka angličtiny…Miško si ani neuvedomuje, že rozumiem nejakému cudziemu jazyku. Veľkým plusom pre chlapcov je Colin,  nielenže majú mužskú autoritu ale aj kamaráta ktorý s nimi komunikuje celý deň v anglickom jazyku a náš Miško ani raz neprišiel domov s tým, že mu nerozumie. A mimochodom ani raz za dva roky Miško nebol chorý, tak ako tomu  bolo v štátnej škôlke, kde nás v zimnom období, každý druhý týždeň posielali pani učiteľky so soplíkom k lekárke.

A ešte niečo na záver, nie sme z BB ale zo Zvolena. Každý deň vozíme Miška do BB, nie preto, že tam máme prácu.  Nemáme. Každé ráno sa vraciame do Zvolena a na Sliač za prácou,  ale ešte ani jeden deň sme neoľutovali naše rozhodnutie zapísať Miška do škôlky SPEAK STAR. Som vďačná a šťastná, že mu takéto vzdelanie môžeme dopriať.

Dekanová

Miesto s pozitivnou energiou a skvelymi ludmi s vybornym pristupom k detom 🙂Keby sme sa rozhodovali znovu,tak urcite pre tuto skolku.

Zuzana Supinova

Skvela materska skolka s individualnym pristupom k detom, prijemne ucitelky aj americky lektor, mnozstvo sportovych kruzkov, skolkarskych aktivit aj kreativnej cinnosti..urcite odporucame..

Peter Škondej
Za nás snáď stačí napísať toľko že sme sa rozhodli ku Vám umiestniť aj mladšiu dcéru Miu po tom čo máme kladné skúsenosti s  jej starším bratom  Leom , ktorý Vašu škôlku navštevoval 3 roky .

Veríme že sa Vám podarí udržať vysoko nastavenú latku aj naďalej .

Schmidtmayerovci

S manželom sme veľmi radi, že sme sa rozhodli pre škôlku SPEAK STAR. Syn sa skvele adaptoval a hneď si našiel kamarátov. Je skvelé, že sú spolu deti rôznych vekových kategórií, pretože sa vzájomne od seba učia a pomáhajú si. Každé ráno ho čaká stále usmiata Marianka, Ivka a Colin. Sú ako jedna veľká rodina. Všetko potrebné s nami, rodičmi, skonzultujú, vysvetlia, poradia, keď je treba, výborná bola aj spolupráca pri odplienkovaní. Veľmi sa nám páči, že výuka anglického jazyka prebieha pre deti prirodzeným spôsobom a za tých pár mesiacov sa synček naučil veľmi veľa. Jediné negatívum  je, že sme my ako deti nemali také možnosti jazykového rozvoja a takú super škôlku 🙂

Saša Hroncová